BAŞKANIN MESAJI

A1A95AC2-F9FA-49F2-AF44-3762F6517821HELMANN'ın hikayesi 1994 ‘te kadar dayanan bir aile şirketi olarak başlamıştır ve bu şirket mücevherat, sağlık, gayrimenkul geliştirme ve inşaat gibi birçok sektörde büyüyerek yoluna devam etmiştir.

HELMANN bu hikayesini Alman ve İngiltere pazarında "Helmann Construction" adı altında inşaat sektörü ile ilgili çalışmalarının sayısını arttırarak sürdürdü .Bu süregelen başarı öyküsünde bir ilke yer verdi ve Antalya’da "Helmann Construction" GYODER 'in ( Gayrimenkul Ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) üyesi olan ilk şirket oldu.

HELMANN çevresinde güçlü projeleri üstlenen, yeniliğe teşvik eden yeni teknolojileri benimseyen; müşterileri, çalışanları ve toplumu için fark yaratan bir şirket olarak bilinmektedir.

HELMANN son teknolojiye uygun ve doğa yanlısı projeleri yaratma ilkesini benimsemiş ve çalışmalarında uygulamaktadır.

Bizim iş kültürümüz kısa vadeli iş mantığından uzaktır ,aksine tüm paydaşlar ile uzun ve sağlam bir bağ kurmayı hedefliyoruz.

HELMANN 'ın en önemli özelliği; profesyonel ,özverili, bilgili, işini doğrulukla yapan kendini geliştirmeye adamış tutkulu ve istekle çalışan bir ekibe sahip olmasıdır.

Çalışanlarımız, geleneksel çerçevenin ötesinde düşünme özgürlüğüne sahip olan ve şirketimizi alanında fark yaratan, benzersiz hale getirmek için uğraşan, yenilikçi düşünen, enerjik insanlardan oluşmaktadır. Bizler başarıyı ekip çalışması, ortak çabalar ,fikir, deneyim ve bilgi alışverişi ile elde ettik.

Her projemize doğruluk, kalite, gerçek ortaklık ve başarılı bir yönetim felsefesi bize rehberlik etmektedir.

Bizler önümüze zorlu hedefler koyar ve sürekli gelişmeye odaklı yatırım yapar, sonuçları titizlikle inceler ve uzmanlığımızı bu şekilde sürekli derinleştiririz.

Bizler için en büyük öncelik çalışanlarımızın, müşterilerimizin, ülkemizin mutluluğudur. Topluma yararı bulunmayan hiçbir projede yer almıyoruz.

Amacımız üretmek, sürekli daha iyiye doğru ilerlemek, sürekli değişen pazar yeri ve müşteriler ile bağımızı sürdürmeyi devam ettirerek kalıcı eserler bırakmaktır.

Selman ÖZGÜN

Yönetim Kurulu Başkanı