Duyurular

Albaraka Portföy İştiraki ile GYF Kurulum Sürecimiz Tamamlandı

gyfAlbaraka Portföy Yönetim İştirakiyle GYF Kurulum sürecimizi tamamladık.

Albaraka Portföy ve Helmann iş birliğinden doğan "Gayrimenkul Yatırım Fonu" (GYF), yatırımcılara yepyeni fırsatlar sunacak bir enstrüman kazandırıyor!

Yatırımcılarının gayrimenkullerdeki değer artışı ve kira geliri ile getiri elde etmesi amaçlayan GYF, portföyünü çeşitlendirmek ve profesyonel gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal yatırımcılara hitap ediyor.

Helmann Arsa ve Albaraka Portföy Yönetiminde Arsa Yatırımı

helmann_group_web_duyuru_gorsel-min

Pratik, Güvenilir ve Kazançlı Helmann Arsa, eşsiz bir yaşamı topraktan başlatmak için, Türkiye'nin en önemli lokasyonlarında markalı arsaları satışa açıyor. Alırken kazanın, satarken kazanın... Helmann Arsa Afyon, Albaraka Portföy Yönetiminde güçlü ve yeni nesil bir vizyonla hayat buluyor. Hastane, otel, yeme-içme mekanları, akaryakıt istasyonu, zincir marketler, eğlence-dinlenme alanları ve dünyaca ünlü markaların yer alacağı bir A.V.M. inşa ediyoruz. Ve tüm bunları parselinizin çevresine konumlandırıyoruz. Arsanızı özel kılan işte bu dünya. Bu çemberin içinde kalın ve kazançlı çıkın.

Helmann | Lavitta Projesi Faaliyette

Helmann-HelmannSmartHome-HelmannDöşemealtı.

Helmann Group bünyesinde bulunan Helmann Construction, ormana sıfır konumda bulunan ve kendi elektriğini üretebilen yeni projesi Helmann | Lavitta'yı Çıplaklı/Döşemealtı/Antalya'da faaliyete geçirmiştir.

Helmann | Carpediem Projesi Faaliyette

Helmann-HelmannVilla-HelmannDöşemaltı

Helmann Group bünyesinde bulunan Helmann Construction, ormana sıfır konumda bulunan ve kendi elektriğini üretebilen yeni projesi Helmann | Carpediem'i Çıplaklı/Döşemealtı/Antalya'da faaliyete geçirmiştir.

Helmann | RoyalPort Projesi Faaliyette

HELMANN - ANTALYA - HELMANN ROYAL PORT - HELMANN - ALTINTAŞ - A

Helmann Group bünyesinde bulunan Helmann Construction, yepyeni bir yaşam tarzı ile yeni projesi Helmann | RoyalPort'u Altıntaş/Aksu/Antalya'da faaliyete geçirmiştir.

INDER

Inder - Helmann Inşaat

HELMANN GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş , Türkiyenin En Büyük Gayrimenkul Platformlarından olan İNDER Üyeliğine Kabul Edilmiştir.