Ladorra

Helmann LADORRA evleri sizleri bekliyor.
Helmann Ladorra
Helmann-Ladorra-2
Helmann-Ladorra-3
Helmann-Ladorra-4
Helmann-Ladorra-5
Helmann-Ladorra-6

Solar Enerji Sisteminiz sayesinde, Güneş Enerjisini Elektrik Enerjisine dönüştürebilir, Yağmur Suyunu kullanılabilir suya çevirebilirsiniz. Böylece İnsanoğlunun üretim yaparken doğadan aldığını, doğaya geri kazandırmış olursunuz... Helmann LaDorra'da, Osmanlı motifleri ile işlenmiş çinilerle süslenen Hamamınızın keyfini çıkartırken, size özel Saunanızda soğuk kış günlerinde bile bronzlaşabilmenin farkını hissedeceksiniz.

Günümüzün modern dünyasında her ne kadar su kesintisi yaşamak güç olsa bile, sizin için her ihtimali düşünerek Villanıza su deposu ekledik. Çünkü Helmann Ekibi her detayı düşünür. 30 m2'lik Çatı Terasınız sizin için eğlenceli bir hobi alanı olacaktır. İklimlendirme teknolojilerinin herbirine sahip olasınız diye ısı pompası, klima ve yerden ısıtma teknolojilerinin her birinin alt yapısı Helmann LaDorra'da mevcut.

Geniş bahçenizin 1.sınıf Amerikan barbeküsünde sevdiklerinizle keyifli mangal partileri de burada... En önemliside, hem bir sitenin içerisinde yaşıyor olamanın güvenini, hemde bu site içerisinde tamamen bağımsız bir villaya sahip olmanın ayrıcalığını hissedecekseniz. Her bir villa kendisine özel yaya ve araç girişine sahiptir ve bu villar estetik peyzaji duvarlarla birbirinden tamamen ayrılmaktadır.

helmann-royalport-1
2,627
m2 Arsa Alanı

helmann-royalport-1
390,71
m2 Bina Alanı

helmann-royalport-1
229
m2 Bahçe Alanı

helmann-royalport-2
6
Adet 5+1
3 Katlı Villa